Warning: Use of undefined constant ‘xmlrpc_enabled’ - assumed '‘xmlrpc_enabled’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/wwwmesle/domains/meslekiegitimci.com/public_html/wp-content/themes/fkidd/functions.php on line 144

Warning: Use of undefined constant ‘__return_false’ - assumed '‘__return_false’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/wwwmesle/domains/meslekiegitimci.com/public_html/wp-content/themes/fkidd/functions.php on line 144
HakkımızdaÖzel Mesleki Eğitim Merkezi | Özel Mesleki Eğitim Merkezi

HAKKIMIZDA

Şirketimiz Mayıs 2009’da İstanbul’da kurulmuştur. Bünyesinde; B sınıfı iş güvenliği uzmanı, teknik (yapı/otomoiv) öğretmeni, makina mühendisi, elektrik/elektronik mühendisi ve metalurji mühendisi bulundurmaktadır.

Amacımız, ağırlıklı olarak İstanbul ve Kocaeli bölgesinde yer alan özel sektör kurum ve kuruluşlarının mesleki eğitim ihtiyaçlarını karşılamak, sertifika ve seminer programlarını düzenlemektir.

Şirketimizin temel felsefesi;  özel sektör kuruluşlarına, ihtiyaç duyduğu eğitimlerle destek vermek, iş programında ivme kazanmalarını sağlamak, kaliteli, bilinçli ve verimli üretimlerine katkıda bulunmaktır.

Bir Cevap Yazın